Windykacja należności b2b

Strona główna » Windykacja należności b2b

Windykacja należności to nasza wiodąca specjalizacja. Od ponad 10 lat pomagamy wierzycielom efektywnie odzyskiwać należne im pieniądze, korzystając z bezpiecznych i sprawdzonych metod. Wykwalifikowany zespół prawników i specjalistów ds. windykacji DKOW w pełni angażuje się w każdą z powierzonych spraw, zapewniając wsparcie na każdym etapie odzyskiwania pieniędzy. Bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez windykację polubowną, sądową oraz postępowanie egzekucyjne.

Nie wpisujemy się w stereotypowy kanon działania firmy windykacyjnej – nasza windykacja ma ludzkie oblicze. W odróżnieniu od wierzycieli masowych, rozmowy z dłużnikami prowadzimy w sposób indywidualny i nie korzystamy z gotowych scenariuszy. Działamy maksymalnie efektywnie, jednak z poszanowaniem praw dłużnika. Stoimy na straży Twoich interesów, zachowując pełen profesjonalizm.

Dlaczego warto windykować z DKOW?

  • Wyróżnia nas bogate doświadczenie i pozytywne opinie setek zadowolonych klientów.
  • Gwarantujemy podjęcie działań już w 24h po przyjęciu zlecenia.
  • Ściśle współpracujemy z kancelarią prawną, która bezpiecznie przeprowadzi Cię przez postępowanie sądowo-egzekucyjne.
  • Prawnicy i specjaliści ds. windykacji DKOW dokładnie zapoznają się z Twoją sprawą – indywidualne podejście wyróżnia nas w każdym aspekcie naszych działań.
  • Dłużnik dokonuje wpłat bezpośrednio na Twój rachunek bankowy – pieniądze znajdą się na Twoim koncie z pominięciem zbędnych formalności.

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytania? Chciałbyś skorzystać z naszych usług?