Zakup wierzytelności

Strona główna » Zakup wierzytelności

Sprzedaż wierzytelności to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz na dobre pozbyć się nieuregulowanego długu. Pozytywnie wpływa również na płynność finansową firmy. Nie musisz czekać na uregulowanie należności przez dłużnika i ryzykować, że w tym czasie pogorszy się sytuacja finansowa Twojego przedsiębiorstwa. Pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie znacznie szybciej.

Sprzedaż wierzytelności — rozwiązanie dla Twojej firmy

Jeśli Twoja firma zmaga się z niezapłaconymi fakturami i chcesz na dobre pozbyć się nieuregulowanego długu, nasza firma windykacyjna oferuje skuteczne rozwiązania. Sprzedaż wierzytelności to doskonały sposób na poprawę płynności finansowej Twojego przedsiębiorstwa, eliminując potrzebę oczekiwania na płatności od dłużników. Dzięki naszym usługom, windykacja faktur oraz windykacja długu staje się znacznie prostsza i mniej stresująca.

Do kogo jest adresowany skup wierzytelności?

Wybranym kontrahentom we Wrocławiu, ale również w okolicach przedstawiamy ofertę nabycia ich wierzytelności. Zapewniamy atrakcyjne ceny zakupu i krótkie terminy zapłaty. Czym szybciej zdecydujesz się sprzedać swoją wierzytelność, tym korzystniejszą ofertę będziemy mogli Ci przedstawić. Zapewniamy elastyczność i przejrzyste zasady współpracy. Twoje wierzytelności pochodzą z nieudanych egzekucji, czy są to wierzytelności B2B i B2C, nasza firma windykacyjna jest gotowa zaproponować Ci korzystne warunki współpracy.

Jakie wierzytelności możemy od Ciebie kupić?

  • Pakiety wierzytelności po bezskutecznych egzekucjach.
  • Pakiety wierzytelności B2B i B2C.
  • Wierzytelności w stosunku do publicznych zakładów opieki zdrowotnej.
  • Wierzytelności w stosunku do jednostek samorządu terytorialnego.
  • Wierzytelności w stosunku do spółek Skarbu Państwa.
  • Wierzytelności w stosunku do wybranych spółek prawa handlowego oraz przedsiębiorców, w szczególności spółek z o.o

Masz pytania?

Nie wiesz co to zakup wierzytelności a PCC? Zastanawiasz się czy zakup wierzytelności a VAT dotyczy również Ciebie? Jesteś z Wrocławia lub z okolic? Skontaktuj się z nami – pomożemy.

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytania? Chciałbyś skorzystać z naszych usług?