Usługi windykacyjne

Strona główna » Usługi windykacyjne

DKOW Wierzytelności to spółka, która specjalizuje się w windykacji długu. Oferujemy skuteczną pomoc w odzyskaniu środków finansowych od kontrahentów, którzy zalegają ze spłatą zobowiązań. Nasze działania w sprawie odzyskiwania długów dotyczy zarówno osób prywatnych jak również przedsiębiorstw, dla których prowadzimy usługę windykacji długów B2B.

Nasza usługa windykacji dotyczy całej Polski. m.in.:

Czym jest windykacja rozumiana jako usługa?

Windykacja długu to nic innego jak odzyskiwanie długów za pomocą środków określonych w obowiązujących przepisach prawnych. Windykacja jest w pełni legalnym i dopuszczonym przez Polskie prawo działaniem, niełamiącym obowiązującego prawa.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jak możemy podzielić windykację?

Z uwagi na różną charakterystykę procesów windykacyjnych można proces ten podzielić na trzy podstawowe rodzaje: windykację polubowną, sądową oraz egzekucyjną. Więcej informacji o poszczególnych etapach windykacji można znaleźć w naszym artykule „Niezapłacona faktura – czy istnieje szansa na odzyskanie długu?”

Dlaczego warto skorzystać z usługi windykacji długu?

Korzyści płynących z outsourcingu windykacji jest wiele – wśród najważniejszych można wyodrębnić następujące:
Profesjonalizm – nasi specjaliści działają w branży windykacyjnej od lat, wiedzą jak poruszać się w kwestiach prawnych i posiadają odpowiednie zdolności mające na celu zmotywowanie dłużnika do zapłaty.
Sprawność działania – wiemy, że Klienci, którzy do nas trafiają czekali już zbyt długo na zapłatę należności. Nasze działania są błyskawiczne, dajemy gwarancję podjęcia działań maksymalnie do 24h po otrzymaniu zlecenia.
Oszczędność – nasza umowa zakłada rozliczenie w momencie spłaty długu lub wykorzystania wszelkich możliwych środków. Nie pobieramy żadnych opłat za analizę sprawy czy podejmowanie czynności np. złożenie pozwu.

Dla kogo jest usługa windykacji?

Usługi windykacyjne są kierowane zarówno do podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych, które mają problem z odzyskaniem swoich należności.

Skuteczna windykacja z DKOW

Możesz nam zaufać – posiadamy stałych Klientów, z którymi współpracujemy od wielu lat na dowód czego posiadamy odpowiednie referencje i certyfikaty. Nasze spektrum wiedzy i możliwości pozwala na indywidualne podejście do każdej sprawy i prowadzenie jej na najwyższym poziomie jakości.

Masz pytania? Chciałbyś skorzystać z naszych usług?