Wycena pakietu wierzytelności

Strona główna » Wycena pakietu wierzytelności

Dokonujemy wyceny pakietów wierzytelności, dostosowując ją do Twoich potrzeb. Nie działamy automatycznie – każdą wycenę poprzedzają dokładne analizy. Z innych narzędzi skorzystamy przy ocenie pojedynczej wierzytelności, a z innych w przypadku dużego pakietu. Zupełnie inne dane weźmiemy pod uwagę wyceniając wierzytelność potwierdzoną prawomocnym tytułem wykonawczym, a inne analizując wierzytelność sporną.

Jak wyceniamy należności?

Na wartość pakietów wierzytelności wpływa także osoba dłużnika. Ostateczna wycena może więc różnić się w zależności od tego, czy dłużnik jest osobą fizyczną, spółką prawa handlowego czy też podmiotem publicznoprawnym. Jak widzisz, aby wycena pakietu wierzytelności była rzetelna, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Na szczęście dokonamy profesjonalnej wyceny za Ciebie.

Dla kogo wyceniamy wierzytelności?

Prowadzimy również wyceny wierzytelności na potrzeby postępowań sądowych i administracyjnych, w tym postępowań skarbowych. Sporządzamy także profesjonalne raporty due dilligence.

Raporty przygotowujemy na potrzeby:

  • Planowanej sprzedaży lub zakupu portfeli wierzytelności.
  • Określenia wartości wierzytelności dla celów podatkowych np. na potrzeby nabycia wierzytelności w drodze spadku.
  • Oceny wartości składnika majątkowego przedsiębiorstwa.

Wyceną pakietów wierzytelności zajmujemy się już od ponad 10 lat. Zaufaj naszemu doświadczeniu i otrzymaj profesjonalną i realną wycenę w krótkim czasie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytania? Chciałbyś skorzystać z naszych usług?