Windykacja Kraków

Strona główna » Usługi windykacyjne » Windykacja Kraków

Kraków jako jedno z większych polskich miast skupia bardzo dużą ilość podmiotów gospodarczych co jest bardzo istotne z punktu widzenia prowadzenia działalności i jej opłacalności. Większa liczba firm to szansa na większy zysk ale również większa szansa na to, że pojawi się kontrahent, który nie reguluje faktur w terminie. Jeżeli szukasz firmy windykacyjnej działającej w Krakowie lub w innym mieście w województwie małopolskim to bardzo dobrze trafiłeś – DKOW Wierzytelności zajmuje się windykacją w całej Polsce, ponieważ w dobie internetu to gdzie dłużnik przebywa nie ma istotnego znaczenia.

Windykacja w Krakowie DKOW, firma windykacyjna

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeżeli dotyka cię problem braku terminowych płatności i chcesz aby specjaliści zajęli się odzyskaniem płatności z niezapłaconych faktur lub niewykonanych umów – skontaktuj się z nami. Nie musisz obawiać się o koszty – analiza każdej sprawy jest wykonywana przed podpisaniem umowy a swoje możliwości przedstawi Ci pracownik firmy zanim przystąpimy do rozmów o współpracy.

Szukasz pomocy i skutecznej windykacji?

Nasza oferta windykacyjna w Krakowie to przede wszystkim szeroki zakres pomocy. Zajmujemy się między innymi:

  • windykacją firm – Kraków i okolice
  • windykacją długów – Kraków i okolice
  • windykacją wierzytelności – Kraków i okolice
  • windykacją wierzytelności B2B – Kraków i okolice
  • obsługą windykacyjną – Kraków i okolice

SĄDOWNICTWO W KRAKOWIE

Lista sądów w Krakowie:
Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście
Sąd Rejonowy Kraków-Podgórze
Sąd Rejonowy Kraków-Nowa Huta

Nasze biuro znajduje się we Wrocławiu, ale możemy dojechać do Klienta. Możemy również skontaktować się online w celu rozpoznania sprawy.