Windykacja Poznań

Strona główna » Usługi windykacyjne » Windykacja Poznań

Jeżeli szukasz firmy windykacyjnej w mieście Poznań to bardzo dobrze trafiłeś – zajmujemy się odzyskiwaniem należności w Poznaniu i całym województwie Wielkopolskim. W dobie informatyzacji miejsce zamieszkania dłużnika lub miejsce wykonywania przez niego działalności gospodarczej nie ma istotnego znaczenia, nasza firma zajmuje się skuteczną windykacją na terenie całej Polski już od ponad 12 lat.

Windykacja w Poznaniu DKOW, firma windykacyjna

Nasza oferta zakłada, że rozliczenie następuje w momencie gdy Klient otrzyma wpłatę na swój rachunek bankowy – nie pobieramy opłat za przyjęcie sprawy, jej analizę czy sporządzanie poszczególnych pism procesowych. Doświadczony zespół prawników i specjalistów z dziedziny windykacji udzieli wszelkich informacji o możliwościach prowadzenia sprawy, doradzi również w każdej sprawie związanej z dochodzeniem roszczeń – także dotyczących postępowań upadłościowych lub karnych.

Szukasz pomocy i skutecznej windykacji?

Zajmujemy się windykacją w Poznaniu, ale szczegółowo:

  • windykacją firm – Poznań i okolice
  • windykacją długów – Poznań i okolice
  • windykacją wierzytelności – Poznań i okolice
  • windykacją wierzytelności B2B – Poznań i okolice
  • obsługą windykacyjną – Poznań i okolice

SĄDOWNICTWO W POZNANIU

W Poznaniu działa kilka sądów rejonowych. Ich lista znajduje się poniżej:

Nasze biuro znajduje się we Wrocławiu, ale możemy dojechać do Klienta. Możemy również skontaktować się online w celu rozpoznania sprawy.