O nas

Strona główna » O nas
Czy miewasz wątpliwości związane z interpretacją przepisów lub problemy z nieuczciwymi kontrahentami? Czujesz czasem, że racja jest po Twojej stronie, ale nie umiesz tego udowodnić? Nie wiesz jak radzić sobie z niepłacącymi na czas kontrahentami? Niezapłacone faktury przyprawiają o ból głowy? DKOW powstało w 2008 roku w odpowiedzi na potrzeby osób takich jak Ty. Dziś jesteśmy zespołem specjalizującym się w kilkunastu zagadnieniach związanych z prawem gospodarczym, cywilnym i karnym.

Chcemy Cię poznać

Stawiamy na indywidualne podejście do każdej sprawy – każdy Klient przychodzi do nas bowiem ze swoją unikatową historią. Rozumiemy to i dobieramy sposób działania z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdej osoby, która zgłasza się do nas po pomoc. Każdorazowo weryfikujemy daną sprawę przed przyjęciem jej do obsługi, tak aby Klient miał pełną wiedzę na temat możliwości działania.

Specjalizacja B2B – windykacja niezapłaconych faktur

Wiemy dobrze z jakimi problemami mogą spotykać się przedsiębiorcy w Polsce. Dlatego jednym z filarów naszej działalności jest pomoc prawna dla właścicieli mikro-, małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem usług windykacyjnych. Obszarem naszego zainteresowania jest sektor B2B – przede wszystkim należności wynikające z braku zapłaty za sprzedaż towarów lub usług. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby windykacja zakończyła się skutecznie na etapie polubownym. Skuteczność w odzyskiwaniu należności zależy od tego, kiedy rozpoczęte zostanie postępowanie windykacyjne – dlatego działamy niezwykle szybko. A Twoja szybka decyzja to nasze owocne działania. Prowadziliśmy skutecznie postępowania przeciwko wszystkim rodzajom podmiotów gospodarczych więc sprawy prowadzone przeciwko przedsiębiorcom i spółkom prawa handlowego nie mają przed nami żadnych tajemnic.

Zasięg ogólnopolski

W dobie łatwego dostępu do Internetu i sprawnych środków komunikacji prawie nic nie ogranicza naszej działalności. Dlaczego więc mielibyśmy narzucać sobie jakieś ramy? Działamy na terenie całej Polski, a czasem docieramy nawet na inne kontynenty.

Szukasz pomocy windykacyjnej w swoim mieście? Zobacz, gdzie działamy:

Szybkość działania

W przypadku windykacji czas jest jednym z najistotniejszych warunków osiągnięcia sukcesu. Naszych Klientów uczulamy na szybkie, jeśli nie natychmiastowe podejmowanie działań w przypadku braku zapłaty w określonym przez obie strony terminie płatności. Każdy kolejny miesiąc po terminie płatności wpływa negatywnie na szanse odzyskania należności od dłużnika. Współpraca z nami to gwarancja podjęcia natychmiastowych, skutecznych działań – nie warto tracić czasu na sporządzanie kolejnych wezwań do zapłaty oraz tracenia nerwów na trudne rozmowy z dłużnikami.

Skontaktuj się z nami już teraz, ponieważ w ramach naszej oferty:

  • masz pewność, że jesteś pod stałą opieką prawną,
  • podejmujemy czynności już w następnym dniu od pierwszego kontaktu z nami,
  • nie pobieramy żadnych opłat wstępnych,
  • dostajesz prawo bezpłatnego korzystania z naszej pieczęci prewencyjnej.
DKOW Wierzytelności zespół