Windykacja Gdańsk

Strona główna » Usługi windykacyjne » Windykacja Gdańsk Trójmiasto

Poszukujesz firmy windykacyjnej, która podejmie się odzyskiwaniem długów na terenie Gdańska i okolic? Dobrze trafiłeś – nasza działania wykonujemy nie tylko w Gdańsku ale na terenie całego kraju. DKOW Wierzytelności prowadzi skuteczne i kompleksowe działania mające na celu odzyskiwanie długów już od 2008r. Nasze doświadczenie i wiedza zdobyta w ciągu lat prowadzenia działalności przekłada się na wysoki odzysk i zadowolenie Klientów.

Windykacja w Gdańsku DKOW, firma windykacyjna

Chcesz wiedzieć więcej?

Jesteśmy świadomi, że rozmowy dotyczące długów nie należą do przyjemnych – zostaw więc te sprawy profesjonalistom i nie trać czasu ani energii na rozmowy z dłużnikiem. Nasz zespół to specjaliści o wysokich kwalifikacjach ze znajomością w prawie gospodarczym, cywilnym i karnym, którzy pomogą rozwiązać każdy problem związany z brakiem płatności faktur. Każda sprawa jest inna więc wymaga indywidualnego podejścia – co jesteśmy w stanie zapewnić. Nie prowadzimy działań masowych więc nasze działania cechują się bardzo wysoką jakością na dowód czego posiadamy odpowiednie referencje od Klientów, z którymi współpracujemy od lat.

Szukasz pomocy i skutecznej windykacji?

W Gdańsku, ale również w całym Trójmieście nasza windykacja obejmuje:

  • windykację firm – Gdańsk-Trójmiasto i okolice
  • windykację długów – Gdańsk-Trójmiasto i okolice
  • windykację wierzytelności – Gdańsk-Trójmiasto i okolice
  • windykację wierzytelności B2B – Gdańsk-Trójmiasto i okolice
  • obsługę windykacyjną – Gdańsk-Trójmiasto i okolice

SĄDOWNICTWO W GDAŃSKU I TRÓJMIEŚCIE

W Gdańsku i Trójmieście działa kilka sądów, z którymi współpracujemy:

Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku
Sąd Rejonowy w Gdyni
Sąd Rejonowy w Sopocie


Nasze biuro znajduje się we Wrocławiu, ale możemy dojechać do Klienta. Możemy również skontaktować się online w celu rozpoznania sprawy.